Wczytywanie
 

Słodkie Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, czas kiedy chętnie dzielimy się czekoladową przyjemnością.

Wielu producentów posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów związanych ze Świętami Wielkiej Nocy. Z asortymentu wielkanocnego klienci najchętniej kupują produkty dedykowane tym świętom takie jak np. czekoladowe figurki w kształcie jajek, zajączków, kurczaczków czy baranków z różnorodnymi nadzieniami zapakowane w kolorowe owijki.  

Z coraz większym zainteresowaniem spotykają się też produkty dla dzieci - kartoniki w kształcie zająca z pysznymi pralinami w środku, czy praliny w kartoniku z wesoła grafiką z dodaną opaską uszami. Z asortymentu świątecznego rodzice i dzieci chętnie wybierają także pyszne mleczne czekoladki w kształtach wielkanocnych zapakowane w kolorowy kartonik czy kolorowe małe czekoladki, które są idealne do wielkanocnego koszyczka. Nie oznacza to jednak braku zainteresowania innymi słodyczami. Konsumenci często są bardzo przywiązani do swoich określonych smaków czy marek.

Święta to czas relaksu i odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Słodycze mogą uczynić, że spotkanie z najbliższymi upłynie w jeszcze milszym nastroju, a nic tak nie umila wspólnie spędzanego czasu jak dobra czekolada, batonik czy inne słodycze.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych POLBISCO życzy Państwu wielu chwil spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole w miłej atmosferze. Niech ten szczególny okres będzie czasem wiary i nadziei oraz przyniesie Państwu wiele szczęścia.

DOŁĄCZ DO NAS

Obecnie Stowarzyszenie POLBISCO zrzesza wiodące firmy z branży. Firmy członkowskie reprezentują 80% rynku słodyczy w Polsce.

Zobacz listę członków